Mobilya Dekorasyon Modelleri

koltuk-iletisim

Sürgülü Ayakkabılık Portmanto Modelleri

Ayakkabılarını Kolayca Saklayın

Ayakkabılarınızı kolayca saklayabileceğiniz yöntemlerin neler olduklarını biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız size çözümler sunan yazımızı en ince detaylarına kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Plastik ve ahşap olmak üzere iki kısma ayrılan ayakkabılık modelleri sürgülü ve kapaklı olarak piyasada bulunsa da, sürgülü aynalı portmanto modelleri daha çok tercih ediliyor.

Öncelikle ayakkabılarınız saklamak için sadece antrenizde bulunan dolapları düşünmeyin. Şık görünümlü kutular içerisinde de ayakkabılarınızı saklayabilirsiniz. Bunun yanında girişlerinizde bulunan oturak ya da küçük sandalyelerin alt kısımarında ayakkabılarınızı saklamak için şirin alanlar oluşturabilirisiniz. Peki kış bittiğinde ya da tam tersi bir durum olduğunda uzun süre kullanmayacağınız ayakkabılarınız ne olacak? Tabiî ki onlar içinde çözümlerimiz var. Bu durum içinse öncelikle nemli bir bezle ayakkabılarınızı silmelisiniz. Ardından oda sıcaklığında kurutmaya aldığınız ayakkabılarınıza gerekiyorsa boya ya da cila uygulayarak bez poşet ve kutularda saklayabilirisiniz. Bu şekilde uygulama yaptığınız ayakkabılarınızı mevsimi geldiğinde tekrar giyebilir ve aralarında çok sevdiğiniz bir model varsa ayaklarınızda kopup gitmesine engel olabilirsiniz.

Ayakkabılarınız İçin Alternatif Bir Öneri

Evde kalabalık bir nüfus iseniz ve herkesin en az 3 çift ayakkabısı varsa, ayrıca onları nasıl derleyip toparlayacağınızı düşünüyorsanız işte çözümü.
Bir aile düşünün ve herkesin en az 3 ya da 4 çift ayakkabısı olduğunu. Yazlık, kışlık, spor, özel günler için klasik birçok tür. Ayakkabı sahibi olmak ve farklı anlarda alternatiflere bürünmek güzel şey, peki ya sayısını bile bilmediğiniz ayakkabılarınızı düzgün bir yerleşime sokmak?
Bu duruma bir çözüm olarak tasarlanan yatak altı ayakkabı düzenleyicisi ile kolay yerleşim ayaklarınıza kadar geliyor. Ortalama 12 çift ayakkabı alma kapasitesiyle her ayakkabı için yapışkan ayıraçlı gözleri bulunan ürün, fermuarlı kapağa sahip olmasının yanında bir de tutamaç sap bulunduruyor. Yüzde 100 polyester ve 30 derecede gerçekleşen kolay yıkama ile oldukça kullanışlı bir yardımcı olarak müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Plastik portmantolar çok hafif oluyor. Ahşaplar ise genelde mdf yada suntadan yapılıyor. Tabii masif ağaç ayakkabılık modelleri de var. Fakat fiyatlar yüksek. Plastik ayakkabılık modelleri içinde ahşap görünümlü olanlar da var.

Sürgülü Aynalı Portmanto Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Duvar Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Ev Dekorasyonu

Benzer Konular

Teras Mobilya Modelleri

Teras Mobilya Modelleri

Teras mobilyası tercih ederken dikkatli bir inceleme yapmalısınız. Teras keyfi yapmayı seven bir kişi iseniz,...

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Duvar dekorasyonu süsleri ile kendin yap fikirleri sunduğumuz bu yazıda size taş duvar ve çerçeve,...

Masaüstü ve Tavan Vantilatör Modelleri

Masaüstü ve Tavan Vantilatör Modelleri

Buharlı masaüstü vantilatör modelleri deyince akla ilk gelen markalardan biri de UFO ve ALF oluyor....

Ev Mobilyaları Tasarım Örnekleri

Ev Mobilyaları Tasarım Örnekleri

Evlerimizin göz alıcı ve hoş bir şekilde döşenmesi hepimizin hayalidir, bunun için de elimizden geleni...

Ucuz Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları 2018

Ucuz Çelik Kapı Modelleri ve Fiyatları 2018

Çelik kapı neden alırız? Güvenliğimiz için. Son zamanlarda İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde hırsızlık...

DMCA.com Protection Status

Yukarı