Mobilya Dekorasyon Modelleri

koltuk-iletisim

Mutfak Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2018

Modern mutfakları incelediğimiz zaman koltuk detayına da yer verildiğini görebiliriz. Siz de mutfak için koltuk tercih etmek istiyor iseniz, doğru ürünü tercih ettiğinizden emin olmalısınız. İstanbul’da mutfak köşe sedir imalatı yapan Şark Dekorasyon özel ölçüye göre de köşe yapmaktadır. Fiyatlar ise modellere göre değişiyor. Örnek verecek olursa çam ağacından yapılan köşe sedirleri 600 TL. Bir masa ilavesi ile 800 TL oluyor. İki sedir 1 masa şeklinde modeller ise 600 TL+KDV. Gürgün modeller ise bir köşe takımı ve masa ilave olarak 1900 TL’dir. Firmayı arayarak daha güncel fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Mutfak takımları alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  1. Boyut: Mutfak için koltuk tercih etmek istiyor iseniz, mutfağın çoğunu kaplayacak ve size yeterli alan bırakmayacak tarzda ürünlere bakmamalısınız. Genel olarak köşem koltuklar tercih edilmektedir. Siz de bu doğrultuda mutfağınızın genişliğine uygun olan ürünler arasından karar verebilirsiniz.
  2. Malzeme: Kaliteli işçilik ve de malzemeye sahip olan modellere bakmalı ve de bunlar arasından bir karar vermelisiniz. Mutfakta vakit geçirdiğiniz süre içerisinde dinlenmek için ya da misafirlerinizi ağırlamak için tercih edeceğiniz bu ürünün kaliteli malzemeden üretilmesi önemlidir. Ancak bu şekilde rahat edebilirsiniz.
  3. Köşe koltuk tercih ettiğiniz zaman daha az yer kapladığı için kullanım alanı daha fazla olacaktır. Size yeterli alanın kalması adına bu tarz tercih yapmalısınız.
  4. Renk: Renk tercihi de mutfak havası için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Siz de açık renklerde bir tercih yaparak ferah bir hava sağlayabilirsiniz. Ancak bu renk tasarımların temizliği biraz zor olduğu için koyu renkler arasından da tercih yapabilirsiniz.

Mutfak Köşe Koltuk Takımları

Mutfak köşe koltuk takımları 2018 yılında daha zarif ve az yer kaplayan bir yapıya sahip. Sedir köşesi ve puf modelleri ile takım olan mutfak takımlarının ortasında da bir yemek yasası bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Ankastre Mutfak Modelleri 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

En İyi Mutfak Mobilya Markası Hangisi?

En İyi Mutfak Mobilya Markası Hangisi?

Hayatınızı daha güzel bir hale getirmek adına genel olarak tercih ettiğiniz ürünlerin her zaman kaliteli...

Ankastre Mutfak Modelleri 2018

Ankastre Mutfak Modelleri 2018

Ankastre Mutfak Renkleri Ankastre mutfaklar şık tasarımları ve zarif görünümleri ile birlikte herkes tarafından tercih...

Ankastre Mutfak Seti Modelleri

Ankastre Mutfak Seti Modelleri

Mutfaklar da teknolojinin gelişmesine paralel olarak değişiyor. Ankastre mutfak modelleri artık yeni evlerin vazgeçilmezi. Ocak,...

Mutfak Dolabı Hangi Renk Olmalı?

Mutfak Dolabı Hangi Renk Olmalı?

Hangi Renk Mutfak Dolabı Tercih Edilmeli? Mutlak dolabı tercih edeceğiniz zaman gerçekten de çok dikkatli...

Hangi Renk Mutfak Dolabı Kullanışlı?

Hangi Renk Mutfak Dolabı Kullanışlı?

Alacağınız ürün ne olursa olsun konu renk olduğu zaman aslında herkesin kendi zevklerine uygun olan...

DMCA.com Protection Status

Yukarı